کنترل PI غیرفعال مبتنی بر ردیابی سراسری برای سیستم‏های دو خطی: کاربرد در مبدل‏های چند-سطحی مدولار و بوست اینترلیو

Global tracking passivity-based PI control of bilinear systems: Application to the interleaved boost and modular multilevel converters

چکیده ــ این مقاله به مساله‏ ردیابی مسیر دسته ای از سیستم‏ های دوخطی با فاصله‏ قابل اندازه گیری متغیر-با-زمان می‏پردازد. مجموعه ای از ماتریس‏های {A, Bi} با یک نامعادله‏ ماتریسی خطی تعیین شده که با آن امکان تضمین ردیابی سراسری مسیرها (مجاز، قابل تشخیص) با یک کنترل کننده‏ PI متغیر-با-زمان خطی ساده، وجود دارد. ابزارهای مورد نیاز به منظور بدست آوردن نتایج، ایجاد یک سیگنال خروجی بوده که مدل افزایشی نسبت به آن، پسیو باشد. نتیجه به مبدل چندسطحی مدولار و بوست اینترلیو، اعمال می‏شود که نتایج تجربی آن ارایه شده است.

سیستم‏های دو خطی، کلاسی از سیستم‏های غیرخطی هستند که انواع گوناگونی از پدیده‏ های فیزیکی و زیستی را توصیف کرده و گاهی نقش یک ساده کننده‏ طبیعی در سیستم‏های غیرخطی پیچیده را بازی می‏کند. تحقیقاتی بر روی مشخصه‏ های ذاتی یا پایدار سازی نقاط تعادل برای این سیستم‏ها انجام شده است که برای مثال می‏توانید به Elliot (2009) مراجعه کنید. هر چند، تا آنجا که می‏دانیم، نتایج کلی برای طراحی کنترل کننده‏ هایی که ردیابی سراسری مسیرها(ی مجاز، قابل تشخیص) را تضمین کنند، وجود ندارد.

125,000 ریال – خرید


درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی الکترونیک، مخابرات و کنترل, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید