ترجمه تخصصی مقاله برق قدرت

طراحی سیستم ارتینگ برای یک پست برق: یک مطالعه موردی

 

چکیده ــ در این مقاله طراحی سیستم ارتینگ یک پست 132 kV و نیز شبیه سازی برای محاسبه پارامترهای مورد نظر، ارایه شده است. هدف این مقاله، ارایه اطلاعات مربوط به عملیات ارتینگ ایمن در طراحی پست‏های ac و نیز ارایه حدود ایمن اختلاف پتانسیل تحت شرایط عادی و خطا می‏باشد. سیستم شبکه زمین یک پست 220 kV واقعی با استفاده از برنامه مطلب محاسبه شده است. داده‏های پشتیبان از طریق آزمون‏های واقعی انجام شده در پست، بدست آمده است. از معادلات استاندارد در طراحی سیستم ارتینگ برای بدست آوردن پارامترهای مطلوب همانند معیارهای ولتاژ لمس و گام برای ایمنی، مقاومت زمین، مقاومت شبکه، بیشینه جریان شبکه، کمینه اندازه هادی و الکترود، بیشینه سطح جریان خطا و مقاومت مخصوص خاک استفاده شده است. با استفاده از انتخاب اندازه مناسب برای هادی افقی، اندازه مناسب برای الکترود عمودی و مقاومت مخصوص خاک، بهترین گزینه طراح برای ایمنی، انجام می‏شود. این مقاله به محاسبه پارامترهای مطلوب ه با استفاده از برنامه MATLAB شبیه سازی می‏شوند نیز اشاره می‏کند.

واژه‏های کلیدی: مولفه، سیستم ارتینگ ایمن، گراندینگ، مقاومت مخصوص، پست AC، نرم افزار MATLAB، فلوچارت.

Design of Earthing System for a Substation A Case Study

65,000 ریال – خرید

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی برق قدرت, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید