مقاله ترجمه شده پهپاد (UAV) خورشیدی

UAV خورشیدی راه‏ اندازی دستی برای پروازهای پیوسته ی چند روزه در ارتفاع کم

 

چکیده ــ این مقاله طراحی مفهومی، توسعه دقیق و تست پرواز مربوط به یک هواپیمای بدون سرنشین (UAV) با استقامت طولانی مدت پرواز در ارتفاع-کم (LALE) خورشیدی را که در ETH  زوریخ طراحی و ساخته شده است، ارایه می‏دهد. UAV بایستی استقامت مداوم در عرض جغرافیایی 45°N در پنچره 4-ماه با مرکز حدود 21 ژوئن، ارایه دهد. یک روش طراحی مفهومی پیشرفته ارایه شده و با هدف بیشینه ساختن استقامت پرواز مداوم با در نظر گرفتن اختلالات هواشناسی محلی مانند ابر یا باد، اِعمال می‏شود. بدنه هواپیما، سخت افزار اویونیک، تخمین حالت و توسعه روش کنترل برای عملیات پرواز مستقل، در این مقاله توصیف خواهد شد. نتایج آزمون پرواز شامل یک پرواز 12-ساعته بوده که برای جبرانسازی شرایط پرواز-در-شب تنها متکی به باطری می‏باشد. بعلاوه، نتایج پرواز ما از آزمایش‏های میدانی جستجو-و-نجات بدست آمده که در آن یک دوربین و یک پردازشگر بر روی هواپیما سوار شده تا ایجاد یک نقشه سه-بعدی با صحت بالا از منطقه فاجعه کنند.

A Solar-Powered Hand-Launchable UAV for Low-Altitude Multi-Day continous flight

100,000 ریال – خرید

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی الکترونیک، مخابرات و کنترل ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید