مدل زمان بندی دراز-مدات انرژی تجدید پذیر برای اجتماع‏ های دور دست

 

چکیده ــ این مقاله مدلی جدید برای برنامه ریزی دراز-مدت انرژی تجدید پذیر (RE) برای اجتماع‏های دوردست (RC) را _با در نظر گرفتن مشخصات RC-های مبتنی بر ژنراتورهای دیزلی در کانادا و بخش‏های دیگری از جهان مانند آلاسکا و شمال شیلی_ پیشنهاد می‏کند. در چند دهه گذشته، افزایش چشمگیری در ارزیابی و بهره برداری از طرح‏های RE در مکان‏های دوردست شمالی وجود داشته است. مدل پیشنهادی این مقاله، با ایجاد یک ابزار برنامه ریزی اجتماع چند-ساله که می‏توان از آن برای تعیین پاسخ‏های انرژی تجدید پذیری (RE) که از نظر فنی و اقتصادی عملی هستند، استفاده کرد، و همچنین با در نظر گرفتن ساختارهای عملیاتی موجود، سیستم‏های قیمت گذاری برق، چارچوب‏های یارانه ای، و جایگزین‏های منابع مالی پروژه که تحت آن می‏توان RE را در اجتماع‏های دوردست (RC) بکار گرفت، بدست می‏آید. مدل پیشنهادی در یک مطالعه موردی برای Kasabonika Lake First Nation community در شمال انتاریو، پیاده سازی شده است. مطالعه موردی نشان می‏دهد که پروژه‏های RE می‏تواند تحت شرایط عملیاتی موجود برای مجموعه ای از گزینه‏های سرمایه گذاری که دارای ریسک‏های اقتصادی هستند، عملی باشد.

 اصطلاحات شاخص: دیزل ژنراتورها، ریزشبکه ها، اقتصاد ریزشبکه، برنامه ریزی تولید توان، اجتماع دور دست (RC)، تولید تجدید پذیر.

Long-Term Renewable Energy Planning Model for Remote Communities

135,000 ریال – خرید

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی برق قدرت, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید