بهبود اشتراک گذاری توان در شبکه‏ های مستقل با استراتژی کنترل غیرمتمرکز

چکیده ــ این مقاله روشی را ارایه می‏دهد که طی آن امکان تقسیم (اشتراک گذاری) ایداه آل توان راکتیو در بین منابع کوچک مبتنی بر مبدل در یک ریزشبکه‏ی با استراتژی کنترلی غیرمتمرکز، فراهم می‏شود. به منظور جلوگیری از اضافه بار یا جریان‏های ناشی از اختلاف پتانسیل منابع، تقسیم توان بایستی به خوبی در میان MS-ها(منابع کوچک یا میکرو) انجام شود. استفاده از مشخصه‏های کنترلی دروپ برای بدست آوردن تقسیم توان مناسب، رضایتبخش نیست؛ زیرا عدم تقارن در سیستم تاثیری ژرف در کیفیت تقسیم توان می‏گذارد. در روش پیشنهادی ما، پارامترهای مشخصه دروپ _با تغییر در نقطه عملیاتی سیستم_ اصلاح می‏شود؛ بدین صورت که پخش توان ایده آل پس از انجام فرایند اصلاح صورت می‏پذیرد. نتایج شبیه سازی نیز به منظور نشان دادن اعتبار تجزیه و تحلیل‏های انجام شده، ارایه شده اند.

فهرست:

  1. مقدمه
  2. کنترل غیرمتمرکز MGها(ریزشبکه ها)
  3. روش ارایه شده
  4. انتخاب پارامتر
  5. تجزیه و تحلیل پایداری
  6. تولید سیگنال آغاز
  7. نتایج شبیه سازی
  8. اصلاح مشخصه‏های P-V
  9. محدودیت‏های تقسیم توان ایده آل
  10. نتیجه گیری

Power Sharing Improvement in Standalone Microgrids with Decentralized Control Strategy_saghafi

105,000 ریال – خرید

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی برق قدرت, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید