مقاله انگلیسی با ترجمه رایگان در مورد کاهش اعوجاج هارمونیکی کل THD

واحد افزودنی کاهش اعوجاج هارمونیکی کل برای یکسوسازهای دیودی سه فاز

در این مقاله یک گزینه افزودنی اکتیو برای یکسوسازهای سه-فاز پسیو 208 VLL/60 Hz ارایه شده است. مدار اختیاری اکتیو به عنوان حالت تمام موج پل با تپ مرکزی پیاده سازی شده و از جریان های ورودی با هارمونیک پایین و ضریب توان یک، اطمینان حاصل می کند. واحد فعال قادر به عملکرد به ازای بازه وسیعی از فرکانس بوده و از این رو در کاربردهای با توان مصرفی کم و نیز بالا (مثلا بیش از 100 kW) استفاده می شود. برخی از ملاحظات ابتدایی مانند عملکرد اساسی، سیکل های کار، تنش ولتاژ/جریان سوییچ ها و طراحی القاگرها مورد بحث قرار گرفته و بعلاوه توسط نتایج شبیه سازی پشتیبانی شده است. کاربرد وسایل شکاف‏باند وسیع نو ظهور مانند MOSFET-های سیلیکون کارباید که بازده مبدل و چگالی توان را بهبود می بخشند، بطور خلاصه مورد بحث قرار می گیرد.

در زیر فایل ترجمه شده‏ word و فایل انگلیسی مقاله به صورت رایگان قرار گرفته است.

Total harmonic distortion reduction add-on Total harmonic distortion reduction add-on

Total harmonic distortion reduction add-on Total harmonic distortion reduction add-on

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مطالب رایگان, مقالات ترجمه شده مهندسی الکترونیک، مخابرات و کنترل, مقالات ترجمه شده مهندسی برق قدرت, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید