استفاده از پارکینگ‏ ها برای خودروهای الکتریکی با شارژ خورشیدی

چکیده ــ هدف مفهوم پارکینگ‏ های خورشیدی، ترکیب توسعه الکتریسیته خورشیدی پاک با پیشرفت‏های الکتریکی می‏باشد. پنل‏های خورشیدی ایجاد سایه کرده و برق مورد نیاز برای شارژ خودروهای الکتریکی را فراهم می‏سازند. در رویکردهای خدرو-به-شبکه، خودرو نیز می‏تواند شبکه را تغذیه کرده و خدمات جانبی به ان ارایه دهد.

در این مقاله، ما پتانسیل این راه حل را با اغاز از مروری مختصر بر بحث‏های فنی، محیطی و مسایل مالی که توسعه پارکینگ‏های خورشیدی را محدود می‏کنند، مورد کنکاش قرار می‏دهیم. مروری جامع از مراجع، آورده شده و در پایان مسایل باز و دورنماهای مربوط به کارهای تحقیقاتی آینده، مشخص می‏شود. مقصود بر آن است که این مقاله بتواند به عنوان خلاصه ای مستقل، از کارهای انجام شده تا به امروز در این زمینه، عمل کند.

واژه‏های کلیدی: انرژی خورشیدی، خودروهای الکتریکی، پارکینگ خودرو، فتوولتاییک، شارژ هوشمند، پویایی پایدار.

The use of parking lots to solar-charge electric vehicles

150,000 ریال – خرید

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی الکترونیک، مخابرات و کنترل, مقالات ترجمه شده مهندسی برق قدرت, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید