کنترل انشعاب در فضای پارامتر چندبعدی برای سیستم های سروو-هیدرولیک

 

ترجمه تخصصی مقاله برق

چکیده ــ سیستم های هدرولیکی، دارای مزایای چشمگیری از نظر قابلیت های نیرو و توان بالا، در سیستم های کنترل حرکت و نیرو می باشند. این درایوها همچنین دارای مشخصه های غیرخطی مهمی هستند. سیستم های سروو-هیدرولیک غیرخطی، در مقابل انشعاب، پایداری خود را از دست می دهند. از نظریه انشعاب چند پارامتری، می توان برای مسیردهی رفتار انشعابی سیستم های سروو-هیدرولیکی در فضای پارامتریک، استفاده کرد. مطالعه سیستم های سروو-هیدرولیک، شامل پویایی های عملگر، پویایی (تغییرات) مقادیر و هر پویایی در خط و بار، می باشد. این پژوهش، تلاشی در راستای بررسی اثرات تغییرات مقادیر و پویایی های عملگر بر رفتار پایداری سیستم های سروو-هیدرولیکی، و نیز اثر کنترل کننده های با فیدبک های مختلف بر کنترل انشعاب، می باشد. تاثیر پارامترهای کنترل کننده فیدبک، این است که انشعاب ها را به تاخیر انداخته و عملکرد سیستم های سروو-هیدرولیکی را با هل دادن مرز پایداری، بهبود می بخشد. بررسی و تشخیص ویژگی های پایداری قدرتمند غیرخطی، و اثر ساختارهای مختلف کنترل فیدبک، هدف دراز-مدت این کار می باشد.

control-of-bifurcations-in-multidimensional-parameter-space-for-servo-hydraulic-systems

45,000 ریال – خرید

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی برق قدرت, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید