ترجمه مقاله برق با موضوع اثر UPFC بر روی مشخصه های نوسان توان و رفتار رله های دیستانس

             چکیده: این مقاله عملکرد رله های دیستانس را در طی شرایط نوسان توان به ازای خطوط انتقال جبرانسازی شده و جبرانسازی نشده ی دارای یک کنترل کننده پخش-بار یکپارچه (UPFCC)، تجزیه و تحلیل می کند. UPFC می تواند ولتاژ و پخش بار خط انتقال را بطور مستقل کنترل کند؛ از این رو، این کنترل کننده بر روی امپدانس ظاهری از دید رله دیستانس، تاثیر می گذارد. برای تجزیه و تحلیل این مورد، امپدانس ظاهری دیده شده توسط رله دیستانس در طی یک نوسان توان، بدست آمده و نتایج بصورت گرافیکی بطور خلاصه نشان داده شده است. تاثیر UPFC بر روی پارامترهای مختلف خط-انتقال از نظر امپدانس، بررسی شده است. همچنین، اثر حالت های عملیاتی مختلف UPFC و مقادیر مرجع آن بر روی امپدانس ظاهری دیده شده توسط دایره های mho هم-محور بعنوان یک روش تشخیص نوسان توان نیز با استفاده از شبیه سازی های دقیق، ارزیابی شده اند.

                اصطلاحات شاخص ــ رله دیستانس، نوسان توان، جبرانساز استاتیک (STATCOM)، جبرانساز سری سنکرون استاتیک (SSSC)، کنترل کننده پخش-بار یکپارچه (UPFC).

دانلود نسخه اصلی مقاله: Impact of UPFC on Power Swing Characteristic and

95,000 ریال – خرید

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی الکترونیک، مخابرات و کنترل, مقالات ترجمه شده مهندسی برق قدرت, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید