ترجمه ارزیابی پایداری گذرای سیستم قدرت با استفاده از ماشین بردار پشتیبانی با ورودی های منحنی های ترکیبی ژنراتور

 

            چکیده- ارزیابی پایداری گذرا (TSA) بخشی از ارزیابی پایداری متغیر سیستم های قدرت بوده که شامل ارزیابی پایداری سیستم بمنظور سنکرون ماندن اختلال های معتبر می باشد. این مقاله با استفاده از تحلیل های کیفی نشان می دهد که حالت پایداری گذرای سیستم قدرت در پی یک اختلال بزرگ مانند یک خطا را می توان بسرعت مبتنی بر منحنی های پاسخ دینامیکی (متغیر) زاویه روتور، سرعت آن، ولتاژ آن، توان الکترومغناطیسی و توان عدم تعادل روتور پیشبینی کرد. بر این مبنا، یک طبقه بندی کننده ماشین بردار پشتیبانی (SVM) با ورودی های منحنی های ترکیبی، طوری طراحی شده است تا وضعیت پایداری گذرا را پیشبینی کند. بعلاوه، یک ناحیه معتبر و یک ناحیه نامعتبر (غیرقابل قبول) مربوط به طبقه بندی کننده، ارایه شده تا عملی بودن طبقه بندی کننده را بهبود داده و هم چنین یک استراتژی اصلاح شده ارایه می شود تا عملکرد طبقه بندی کننده SVM را در ناحیه نامعتبر بهبود دهد. این تکنیک جدید بر روی سیستم آزمایشی 39-شینه (39-باس) نیو انگند پیاده سازی و آزمایش شده است. نتایج نشان می دهد که تکنیک ارایه شده می تواند در ناحیه معتبر به 99.759% دقت، و در ناحیه نامعتبر به 93.611% دقت برسد.

دانلود نسخه اصلی مقاله: Transient stability assessment of power system using support vector machine 2012

100,000 ریال – خرید

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی برق قدرت, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید