یک روش جاروب رو به عقب، برای حل پخش بار در شبکه‏ های توزیع

چکیده ــ در اینجا، یک روش برای تجزیه و تحلیل سیستم ‏های توزیع شعاعی یا مش شده ضعیف، که بارهای وابسته به ولتاژ را تغذیه می‏ کنند، توسعه داده شده است. فرآیند راه حل، بصورت تکراری می‏ باشد، و در هر مرحله، بارها از طریق امپدانس هایشان شبیه سازی شده اند. بنابراین، در هر تکرار، لازم است که یک شبکه ی ساخته شده از امپدانس ها را، حل کرد؛ برای این نوع شبکه ها، می ‏توان همه ی ولتاژها و جریان ها را بصورت توابع خطی از یک جریان مجهول (در سیستم شعاعی)، یا دو جریان مجهول برای هر مش مستقل (برای سیستم‏های مش شده)، بیان کرد. این روش، “رو به عقب” نام گذاری شده است؛ زیرا در صورت شبکه شعاعی، معادلات تکی، و در صورت شبکه‏ های مش، سیستم خطی معادلات _که این جریان‏های مجهول در قالب آنها ظاهر می‏شوند_ را می‏توان با آغاز از گره‏های پایانی سیستم شعاعی، یا از گره‏های پایانی شبکه شعاعی شده (با ایجاد برش در شبکه ‏های مش، ایجاد می‏شود)، تعیین کرد. پس از این که چکیده-وار روش b/f _که هم اکنون پرکاربردترین تکنیک برای حل شبکه‏ های توزیع است_ را تشریح کردیم، روش شناسی راه حل ارایه شده ی خود را، هم برای سیستم‏های شعاعی و هم برای سیستم‏های مش شده (حلقه ای)، بطور دقیق ارایه می‏دهیم. سپس، روشی را که با آن می‏توان نقاط PV را لحاظ کرد، توصیف خواهد شد. در پایان، نتایج بدست آمده از حل برخی شبکه هایی که پیش از این در نوشتجات مورد بررسی قرار گرفته بودند، توسط دیگر روش ها ارایه می‏شوند، تا عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار گیرد. کاربرد این روش، بازده ی آن را در حل شبکه‏ های توزیع با حلقه ها و نقاط PV زیاد، نشان می‏دهد.

دانلود نسخه اصلی مقاله: A backward sweep method for power flow solution in distribution networks

115,000 ریال – Purchase

درباره electricaltranslate

کارشناس برق قدرت مسلط به ترجمه متون که از سال 91 آغاز به ترجمه تخصصی مقالات و متون برق کرده ام. همه مقالات موجود ترجمه صاحب سایت می باشد
این نوشته در مقالات ترجمه شده مهندسی برق قدرت, همه مقالات ترجمه شده ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

3 دیدگاه دربارهٔ «یک روش جاروب رو به عقب، برای حل پخش بار در شبکه‏ های توزیع»

  1. Gucci Outlet Online می‌گوید:

    Using havin a lot information and articles do you ever face any kind of problems regarding plagorism or even terme conseill violation? My very own internet site provides extensive regarding exceptional information I have possibly designed personally or even outsourced nevertheless it genuine many its swallowing upward all over the internet without my very own authorization. Have you any idea any kind of methods to reduce information coming from becoming scammed? I’d really enjoy it.
    Gucci Outlet Online http://www.charopf.com/gucci-outlet/

دیدگاهتان را بنویسید